Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Fetovali v přímém přenosu. Sledoval je kamerový systém

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Kamery vidí ledacos. V úterý 13. března krátce před druhou hodinou ranní spatřil operátor městského kamerového systému na Sokolském ostrově podezřelou věc. Jeden z mladíků vysypal neznámou látku na plochu displeje mobilního telefonu a vdechovat ji začala celá trojice aktérů. Strážníci se obratem vydali na místo.

 

Na místě zastihli sedmnáctiletého mladíka ve společnosti dvou osmnáctiletých kamarádů. Ti se strážníkům nejprve snažili tvrdit, že neznámou látku nalezli. Jakmile však strážníci vyrukovali s důkazem ve formě kamerového záznamu, obrátili. Přiznali, že se skutečně jedná o omamnou a psychotropní látku, kterou si sami přinesli.

Strážníci na místo mezitím přivolali hlídku Policie ČR. Zda se bude jednat o přestupek nebo trestný čin, bude předmětem dalšího šetření policistů z obvodního oddělení Policie ČR v ulici 28. Října.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace