banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Florbal: Do Milevska v neděli zamíří sedminásobné mistryně republiky!

MILEVSKO – Florbalový svátek letošního roku je tady! Už v neděli 20. listopadu můžete být svědky historicky prvního výjezdního utkání pražského Herbadentu, sedminásobných mistryň republiky ve florbalové extralize žen. Právě v Milevsku totiž přivítá elitní klub plný reprezentantek v rámci 11. kola nejvyšší tuzemské soutěže na palubovce místní sportovní haly Olomouc. „Utkání začíná v 15 hodin, tak všichni dorazte do haly na florbalovou show, budeme se zase bavit sportem,“ láká předseda FBC Došwich Milevsko Lukáš Dolejš. V dresu Herbadentu můžete vidět například Denisu Billou, Martinu Čapkovou, Lucii Pilíkovou nebo Janu Christianovou, které hájí i barvy národního týmu. Trenérkami pražského klubu jsou Markéta Šteglová a Karolína Šatalíková, ikony českého florbalu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace