Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ponožkový Fantom

    neděle 26.1 15:00 - ZUŠ Vítězslava Nováka, Janderova II / 165, Jindřichův Hradec

    Divadelní představení.

  • Syndibád

    neděle 26.1 15:30 - Vimperk, MěKS

    Vimperský kašpárek – divadlo Studna.

Zobrazit všechny události
 

Florbal: Dorost B na domácí palubovce dvakrát ztratil vedení

MILEVSKO – Rezerva prvoligového dorostu FBC Došwich Milevsko se v sobotu 7. prosince představila naposledy v kalendářním roce na domácí palubovce. Svěřenci trenéra Lukáše Dolejše před vlastními diváky vyzvali ve dvojkole jihočeské druholigové skupiny Tábor a Kaplici. Oběma soupeřům měli co vracet, protože prvnímu Táboru podlehli na začátku listopadu 1:7 a třetí Kaplici 2:5. Tentokrát odehráli Milevšťáci vyrovnané zápasy a v obou případech dokonce vedli v první třetině 2:0. V duelech jako přes kopírák ale nakonec nestačili na na Tábor 2:3 a na Kaplici 3:5. Aktuálně je Milevsko na pátém místě šestičlenné tabulky se ziskem šesti bodů po dvou výhrách a čtyřech porážkách.

Rezervu Došwihu čeká před vánočními svátky ještě jedno dvojkolo. V sobotu 21. prosince vyzve v Písku Štíry České Budějovice B a Vikingy z budějovické Florbalové akademie.

Výsledky – 7. prosince
Milevsko B – Tábor 2:3 (2:0, 0:1, 0:2). Branky: Horek, Pištěk.
Milevsko B – Kaplice 3:5 (2:3, 0:1, 1:1). Branky: Hrdlička, Veselý, Kotrbáček.

Sestava Milevska: Šimák – Baťala, Krtek, Novotný, Pištěk, Bandy, Horek, Tupý, Hrdlička, Mrázek, Kotrbáček, Schorník, Veselý, Kopáček, Chajdrna.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace