banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Znouzecnost u Stánku!

  středa 24.7 20:00 - Tábor, Stánek - Žižkovo náměstí

  Koncert.

 • Začarovaný les

  středa 24.7 18:00 - Písek, Palackého sady

  Loutkové představení.

Zobrazit všechny události
 

Fotbalisté Táborska potrénovali na ledě. Kdo dal nejvíc gólů?

Vítězný tým brankáře Michala Tomy. , Autor: Josef Janda

Vítězný tým brankáře Michala Tomy.     Autor: Josef Janda

TÁBOR – Podobně jako v loňském roce si fotbalisté Táborska zpestřili zimní chvíle ledním hokejem. K přátelskému duelu nastoupili v dresech táborských hokejistů a s kohoutem na prsou se utkali modří (staří) proti bílým (mladým). Podobně jako v podzimní části sezony nastoupil v brance modrých Michal Toma, který obdržel pouze čtyři branky. Jeho tým porazil mladou bílou sestavu v čele s kapitánem Jakubem Navrátilem vysoko 13:4. Nejlepšími střelci utkání hraném na 3 x 30 minut se ve čtvrtek 6. prosince stali se třemi zásahy Zbyněk Musiol a Lukáš Pouček.

 

FC MAS Táborsko staří – FC MAS Táborsko mladí 13:4

Sestava a branky FC MAS Táborsko staří (modří): Toma (C) – Musiol (3), Pouček (3), Prošek (2), Pilík (2), Mrzena (2), Kučera (1), Kolář, Kopřiva.

Sestava a branky FC MAS Táborsko mladí (bílí): Milko – Šandera (2), Hasil (2), Navrátil (C), Klusák, Berešík, Novák, Zadražil.

Více o zápase fotbalistů v ledním hokeji si přečtete v příštím Týdeníku Táborsko. Útočník Táborska Zbyněk Musiol srovná své působení na trávě a na ledě. Co plánuje na fotbalovém pažitu v jarní části?

Kapitán Táborska Jakub Navrátil se ohlédne za podzimní částí sezony. Která utkání považuje za zásadní? Popřemýšlí také nad budoucností týmu v jarní části.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Nebylo by lepší hrát hokej, na pralesní ligu by to mohlo stačit.Aspoň by vyhrávali častěji než na trávě.

  Vloženo 7.12.2018 13:31:02

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace