Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Maškarní bál

    sobota 29.2 14:00 - Sedlice, Sokolovna

  • Hasičský ples

    sobota 29.2 20:00 - Radomyšl, KD

    K tanci a poslechu zahraje kapela Johny Band Písek.

Zobrazit všechny události
 

Fotbalová přípravka Volenic bez ztráty obhájila prvenství v halovém turnaji ES

Volenice - Poříčí/Katovice 9:0 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Volenice - Poříčí/Katovice 9:0     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Opět na stupni nejvyšším! Fotbalový tým starší přípravky Volenic opanoval 22. ročník Turnaje Ekonomických služeb-BH v sálové kopané a obhájil tak prvenství. Bez ztráty bodu! Závěrečný čtvrtý hrací den byl na programu v neděli 19. ledna a lepší vyvrcholení soutěž mít nemohla, protože o vítězi rozhodovalo až poslední utkání turnaje mezi vedoucími Volenicemi a druhým družstvem Poříčí/Katovice.

 

Volenice v prvním vzájemném souboji soupeře porazily, měly k dobru tři body a mohly si tedy dovolit i prohrát přijatelným gólovým rozdílem. Nic však neponechaly náhodě. Do vedení šly už ve 2. minutě, po šesti minutách byl stav 2:0 a v poslední pětiminutovce prvního poločasu přidaly další dvě branky. Na čistém kontě měl výrazný podíl brankář Tomáš Kafka, který své spoluhráče vynikajícími zákroky několikrát podržel.

I po změně stran byli Voleničtí lepší a střelecky se prosazovali. Šest minut po přestávce dali během jediné minuty dva góly, kdy trefou na 6:0 zkompletoval svůj hattrick Michal Beneš. Ten pak necelé čtyři minuty před koncem zvýšil už na 8:0 a konečnou podobu výsledku dal gólem pět sekund před sirénou Matyáš Herák.

Konečné pořadí 22. ročníku turnaje ES přípravek: 1. Volenice, 2. Poříčí/Katovice, 3. Junior Strakonice, 4. Sousedovice, 5. Dražejov, 6. Sedlice/Doubravice.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace