Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Hokej a krasobruslení zůstávají dál pod HC Strakonice

Ilustrační foto , Autor: JčTeď

Ilustrační foto     Autor: JčTeď

STRAKONICE – Žádná změna! Složky hokeje a krasobruslení zůstávají i nadále společně pod HC Strakonice. V pondělí 17. února večer o tom rozhodla valná hromada klubu, která se konala v Restauraci Sokolovna. Jedním z bodů programu totiž bylo projednání oddělení oddílu krasobruslení. Bod byl projednán, ale větší diskuze nakonec ohledně tohoto tématu nevznikla a o ničem se nehlasovalo. A nebylo přijato ani žádné usnesení. „Podařilo se tady něco vybudovat pro děti, bylo by zbytečné to rušit,“ uvedl předseda Luboš Parkos. Činnost krasobruslení byla zahájena před deseti lety, nyní se mu v klubu věnuje 26 dětí. Hokejistů je aktuálně 165.

 

K jedné změně na valné hromadě přece jen ale došlo – na uvolněné místo sedmého člena výboru (po dřívější rezignaci Františka Hammerbauera) byl dovolen nový. Pětačtyřicet přítomných členů vybíralo mezi Josefem Štréblem a Klárou Skalovou. S 25 hlasy, tedy potřebnou nadpoloviční většinou, byla zvolena Klára Skalová, navržená za krasobruslení. „Svůj přínos vidím ve spolupráci hokeje a krasobruslení, v komunikaci," uvedla ještě před volbou. Další valná hromada HC Strakonice by se měla konat v červnu a bude se na ní opět volit do výboru. Třem členům totiž končí mandát.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace