Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Noční prohlídka města Vimperk

    středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

    Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

  • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

    středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Hokej: Kohouti si vynutili další zápas

TÁBOR - Ke třetímu zápasu dnes nastoupili táborští Kohouti proti kolínským Kozlům. Po předchozích dvou diskutabilních prohrách dnes ale soupeři nedali šanci a vynutili si další pokračování série.

Od prvního hvizdu byli pány na ledě Táborští. Ohromné nasazení, skvělé bruslení, u každého puku byli dříve než soupeř. A výsledky se dostavily Už v šesté minutě se rozvlnila síť kolínské branky poprvé. Po asistenci Krätzera a Matušíka skóroval Martin Mařík. 1:0. Další výbuch nadšení na táborských tribunách znamenala střela Radka Seidla, kterému asistovali Sladký a Kolomý. Dvanáctá minuta první třetiny 2:0. A hned po dalších pěti minutách se táborské tribuny rozbouřily znovu. Opět pálil Martin Mařík, kterému znovu asistoval kapitán táborského celku Jakub Matušík. 3:0.

Ve druhé části hry se obraz hry trochu srovnal a Kolínští opticky s Táborem srovnali krok. Ale aktivnější byli stále Táborští. Hra se patřičně přitvrdila a pouze několik okamžiků se hrálo v plném počtu na obou stranách. Výsledek na světelené tabuli se ovšem nezměnil.

Do poslední třetiny Kolínští nastoupili s předsevzetím zkusit srovnat stav. Ale proti rozjeté táborské mašině neměli šanci. Pokračovalo se i ve vylučování. Našlo se pouze málo okamžiků, kdy alespoň na jedné straně trestné lavice někdo neseděl. Ale Tábor vydržel a výsledek si zkušeně pohlídal.

Trenér Kolína Václav Rác: "Po prvních dvou vyhraných zápasech jsme polevili, udělali jsme spoustu chyb v obranném pásmu a inkasovali. Domácí dokázali třikrát skórovat a ve druhé třetině se hra moc nezměnila a třetí část si Tábor zkušeně pohlídal. Na neděli se nijak zvlášť nechystáme. Známe se, nemůžeme se nijak překvapi a já jen doufám, že předvedeme lepší výkon než dnes".

 Trenér Tábora Tomáš Matušík: "První třetina byla úplně skvělá, fantastický výkon. V těch dalších částech jsme si výsledek spíše hlídali. Samozřejmě výborně hrála obrana a špičkový Klestil. Sice se chvílemi zdálo, že neměl co chytat ale opak byl pravdou. To byly velmi nebezpečné rušivé střely. Smůla je že se zranil Ondra Liška, který má naraženou klíční kost. No a musím pochválit juniora Hájka. Hrál výborně. Takže spokojenost."  

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace