Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Hokej – středočeský KPII: Božeťáci se protancovali k porážce s posledním

MILEVSKO – Utkání 14. kola středočeského KPII mělo být jasnou záležitostí domácích hokejistů Božetic, kterým se na přelomu roku výsledkově dařilo. V neděli navíc do Milevska přijel sedlčanský TJ Tatran, který se krčí na posledním místě tabulky. První vzájemné utkání v probíhající sezoně vyhráli Božeťáci 3:2 na ledě soupeře. Tentokrát však poznamenala výkon mnoha domácích hráčů účast na sobotním Sportovním plese v Božeticích, který se jinak velmi vydařil a dorazilo na něj zhruba 250 návštěvníků. Někteří hráči asi tancovali až do rána, čehož Sedlčany dokázaly využít a ve svém 12. zápase sezony se dočkaly prvního tříbodového vítězství, když zvítězily vysoko 5:0.

 

 TJ Božetice – TJ Tatran Sedlčany 0:5 (0:3, 0:2, 0:0). Branky a nahrávky: 9. Černý (Náprstek), 9. Burian (Černý), 18. Černý (Náprstek), 31. Náprstek (Juhasz), 34. Náprstek (Šebek).

Sestava Božetic: Fišer (18. Princ) – Tomeček, Tollinger, Čapek, Matějka, Straka, Štědronský, Martin Blažek, Kolčaba – P. Stejskal, Kolář, Nevolný – L. Stejskal, Kálal, Milan Blažek – Brábník, F. Stejskal, Hanzlík – Urban, Mácha, Kothera.


Více informací z utkání a rozhovor s asistentem trenéra Romanem Staňkem přineseme ve středečních novinách.

 

Pavel Pubal

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace