Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Hokej: Tábor nedal Jindřichovu Hradci šanci

Táborský kapitán Jakub Matušík.

Táborský kapitán Jakub Matušík.

AKTUALIZOVÁNO - 11.1.2015 11:15

JINDŘICHŮV HRADEC - Taky zimní stadion ve městě nad Vajgarem si užil v sobotu tisícovou návštěvu diváků. Na jihočeské derby druhé ligy přijel soupeř z Tábora a otevřel si střelnici - 6:2. V barvách domácích se sice dal vidět brankou Ota Lazorišák, který patří do čtyřicítky nejproduktivnějších hráčů druhé ligy, ale to nestačilo. Táborským kohoutům už nastoupil kapitán Jakub Matušík a zavelel ke zteči dvěma góly.

 

Ve formě se zdá být po Vánocích Radek Seidl, zadařilo se i dalším osvědčeným střelcům jako je Černý nebo Kellner. Táborákům se tentokrát podařilo zužitkovat tři přesilovky! 

Jindřichův Hradec - Tábor 2:6 (2:0, 2:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 39. Ferebauer (Šperger), 48. Lazorišák (Zich) - 5. Škopek (Mařík), 16. Matušík (Kanov), 25. Matušík (Kanov), 30. Seidl, 42. Černý (Mařík), 46. Kellner (Havran, Mrkvička).

Pro táborský tým je dobře, že se uvedl do pohody. Ve středu totiž zamíří na táborský led vedoucí tým druholigové skupiny Západ - Kobra Praha. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace