banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Relaxační malba pro dospělé

    pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

  • Václav Neckář se skupinou Bacily

    pondělí 23.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Hokej: Tábor padl. Dnes neměl střelecký den

TÁBOR – Dnes večer se v druholigovém semifinále táborským kohoutům na hokejky vyloženě přilepila smůla. „Lepší tým dostal nařezáno,“ zaznělo z řad fanoušků, když po domácí prohře 3:2 s Kolínem opouštěli táborský stadion. Ne každý by to tak ale hodnotil.

„Když nedáme gól ze dvou trestných střílení a dvouminutové přesilovky pět na tři, nemůžeme vyhrát,“ konstatoval trenér Tomáš Matušík. Festival zmařených šancí i světlé záblesky naděje popíšeme ve středu v Táborsku. Přečtěte si, jak viděl výkon svého týmu a Tábora kolínský trenér Václav Rác. Nebo jak se cítil v brance golman Kolína Martin Sejpal. Za kohouty tentokrát promluví Jakub Krätzer. Dozvíte se také, jaký doprovodný program viděly bezmála dvě tisícovky diváků.

Série pokračuje ve středu 19. března v Kolíně, kde prý čekají podobně velkou návštěvu. Ne-li větší! „Tábor se asi kousne, snadný to ani doma nebude,“ odhaduje kolínský kouč Rác. Na táborský led se semifinálová série s Kolínem vrátí zase v pátek 21. března. Hraje se na tři vítězné zápasy.

Výsledky semifinále skupina Západ:
Sokolov – Žďár nad Sázavou 3:0, Tábor – Kolín 2:3.
Skupina Východ už hraje finále a jestřábi z Prostějova v prvním zápase přehráli zubry z Přerova 3:0.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace