banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bomberos

    Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

    Hasičská groteska.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Hokejisté Božetic se rozloučili s domácím publikem porážkou

MILEVSKO – Dnes v neděli 26. ledna sehrály božetické Plameny poslední domácí zápas v historii krajské ligy. Do nadcházejícího ročníku už tento tým, který slaví v letošním roce 20 let od svého vzniku, nevstoupí. V případě záchrany Milevska ve 2. lize by ale mohlo vzniknout béčko, do jehož dresu by někteří hráči současných Božetic pravděpodobně přesedlali.

TJ Božetice – HC Vimperk 3:9 (0:2, 1:3, 2:4). Branky a nahrávky: 26. A. Nevolný (Tomeček), 49. L. Nevolný (Kálal), 51. Radosta (Pešta, Straka) – 11. Vinš (J. Předota), 16. Hail (Janda), 21. Vinš (Janda), 29. O. Předota (Janda), 37. Slabý (Ženíšek, Janda), 43. Plouhar (Hail), 45. Lang (Paule, Vinš), 50. J. Předota, 55. Ženíšek (Janda).

Poslední zápas v KP sehrají Božeťáci o příštím víkendu na ledě předposlední Žirovnice. Následně proběhne na milevském zimním stadionu v sobotu 8. února ještě rozlučková exhibice. O této akci vás budeme podrobně informovat prostřednictvím Milevských novin i webu Jižní Čechy Teď.

Ve středečních Milevských novinách bude věnována rozlučce Božetic celá dvoustrana, proto neváhejte a kupte si nadcházející vydání. Dozvíte se, jak utkání zhodnotil trenér Radek Štědronský nebo jak zavzpomínal na úspěšnou éru Božetic současný kapitán Lukáš Stejskal.

Pavel Pubal

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace