Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hospodský kvíz

    středa 29.1 19:00 - Písek, Country hospůdka U šesti strun

  • Lady Oskar

    středa 29.1 19:00 - Strakonice, MěKS

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Hokejisté Chrášťan v předvánočním přáteláku přestříleli nedaleké Slabčice

MILEVSKO – Začátek nové tradice? V sobotu po obědě se hrálo na milevském zimním stadionu vůbec první předvánoční přátelské utkání dvou nedalekých vesnic Slabčic a Chrášťan. Zápasu přihlížel i slabčický fanklub ve slušivých dresech a čestné úvodní buly vhodili starostka Slabčic Jana Patceltová a Miroslav Šoch junior. Ani hlasitá podpora ale Slabčicím nebyla nic platná a Chrášťany svého pár kilometrů vzdáleného soupeře přestřílely 8:4. Po samotném utkání, které se hrálo ve vyloženě přátelském duchu, byť si obě mužstva nic nedarovala, následovalo ještě společné rodinné bruslení obou vesnic. Pokud půjde všechno podle plánů, bude z tohoto utkání nová předvánoční tradice.

Další zajímavosti z nové tradice přineseme ve středečních Milevských novinách. Zatím se můžete podívat na fotogalerii z utkání, kde jsou k vidění nejen hokejové akce, ale i slabčický fanklub, který podporoval a hnal za dalšími góly svůj tým.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace