Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Hokejisté Milevska v úterý vstoupili na led

MILEVSKO – První trénink mají za sebou. Hokejisté A týmu HC Milevsko 2010 vstoupili na led přesně podle plánu v úterý 15. srpna vpodvečer. Po ploše zimního stadionu se proháněl pod vedením trenérského dua Krupka – Švec takřka kompletní kádr včetně největší předsezonní posily – zkušeného brankáře Michaela Pance. Semifinalisté z posledního ročníku krajské ligy budou trénovat minimálně prvních 14 dní přípravy čtyřikrát týdně, aby smazali resty z letních radovánek, v průběhu sezony pak třikrát týdně. Celkem čeká vzduchotechniky šest přípravných utkání – čtyři doma a dvě venku. První přátelský zápas sehrají v pondělí 28. srpna od 18.30 hodin, kdy na svém ledě přivítají druholigový IHC Písek. Do krajské ligy, která se bude hrát po doplnění o béčko druholigového Pelhřimova v lichém počtu třinácti účastníků, vstoupí Milevsko 23. září domácím duelem s Humpolcem.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace