Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Postavme se na své nohy

  pondělí 18.11 17:30 - Katolický dům, Dačice

  Přednáška s fyzioterapeutkou Jitkou Jakubcovou. Uvědomme si společně, jak krásné může být, stát na vlastních nohách.

 • Burza škol

  pondělí 18.11 9:30 - Písek, KD

  Prezentace středních škol, odborných učilišť a firem.

Zobrazit všechny události
 

Hrubky ve druhé třetině stály Tábor zápas. Kobra bere znovu všechny body

Souboj pražského Tomáše Mrkvičky s táborským Milanem Dančišinem (na ledě) vypovídá přesně o letošní vzájemné bilanci Kobry a Tábora. Pražané dvakrát zvítězili, v sobotu na táborském ledě 4:2. , Autor: Josef Janda

Souboj pražského Tomáše Mrkvičky s táborským Milanem Dančišinem (na ledě) vypovídá přesně o letošní vzájemné bilanci Kobry a Tábora. Pražané dvakrát zvítězili, v sobotu na táborském ledě 4:2.     Autor: Josef Janda

TÁBOR – Letošní druhé měření sil táborských hokejistů s pražskou Kobrou skončilo pro partu od Jordánu v sobotu večer druhým neúspěchem. Po měsíc staré prohře o jednu branku v Praze neuspěli kohouti ani před letošní rekordní návštěvou v Táboře a podlehli favoritovi skupiny Střed 2:4. Rozhodující pasáž se odehrála za remízového stavu v polovině zápasu, kdy se hosté během jedné minuty dokázali po dvou táborských hrubkách prosadit z vyložených pozic. Gólman Dominik Šorf neměl nárok a dvoubrankové manko Táborští v závěrečné periodě už nesmazali.

 

Radek Seidl dostal kohouty svou druhou brankou v zápase na dostřel, pohodlný náskok si ale vzali Pražané během čtyř minut zpět. V závěru si už Kobra vedení 4:2 zkušeně pohlídala a gejzír radosti se z pražské střídačky přenesl až do kabiny, odkud byl po zápase slyšet pořádný rachot hokejek.

HC Tábor – HC Kobra Praha 2:4 (1:1, 0:2, 1:1), branky a nahrávky: 18. Seidl (Dančišin, Radoš), 49. Seidl (Jan Bárta, Heřman) – 14. Furch (Smejkal), 29. Šťastný (Furch), 30. Heldák (Hlinka), 53. Valík (Knesl, Hlinka), rozhodčí Čuňočka – Musil, Urubčík, vyloučení 7:11, bez využití, 1327 diváků.

HC Tábor: Šorf (M. Novák) – Černý, Havelka, Havran, Hajič, Skočovský, Radoš, Bouška – Prášek, Dančišin, Heřman – Šulek, Jan Bárta, Seidl – Březina, Zayml, Kadilák – Jiří Bárta, Pechánek, Pejchal.

HC Kobra Praha: Sochůrek (Dusil) – Mrkvička, Šteiner, Valík, Knesl, Šmíd, Šefl – Bříška, Plíhal, Tondr, Heldák, Šťastný, Furch, Hlinka, Smejkal, Novák, Antončík.

Ve středečním Týdeníku Táborsko zhodnotí zápas trenér Tábora Arpád Györi. Co jeho svěřencům v zápase chybělo? Co říká na dvě laciné branky v polovině duelu?

Obránce Tábora Tomáš Hajič se zamyslí nad defenzivní činností týmu. Co od silné pražské ofenzivy domácí čekali? Je podle něj Kobra po dvou vítězstvích přece jen o stupínek výše než Tábor? Nebo je vše jinak?

Trenér Kobry Praha Miloslav Šeba zhodnotí utkání a srovná ho s prvním zápasem v Praze. Co se mu na sobotním duelu nelíbilo? Proč přirovnal výkon rozhodčích k úrovni žákovské ligy? Zmíní také, proč podle jeho týmu druhá branka Tábora vlastně vůbec brankou nebyla.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  HCT bylo včera ve všem druhé, jenom v neproměňování šancí bylo první.

  Vloženo 20.10.2019 11:11:10

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace