banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Hvězdami autogramiády sportovců v Táboře byli Radek Dvořák s Alexandrem Salákem

TÁBOR - Sobotní odpoledne nabídlo v Táboře před zimním stadionem opravdovou lahůdku. Milovníci příjemné zábavy spolu s táborskými hokejovými fanoušky si naplno užili autogramiádu slavných sportovců. Největšími hvězdami autogramiády sportovních osobností byli hokejisté Radek Dvořák a Alexander Salák. Celou akci odstartovalo zábavné odpoledne pro děti plné soutěží, při kterém organizátoři z Fanshopu HC Tábor přichystali kohoutí dráhu či skládání mega puzzlí.

 

Nejslavnější reprezentant táborské hokejové líhně Radek Dvořák ochotně rozdával podpisy a úsměvy na všechny strany. Chtěli jste se s ním vyfotit? Také žádný problém. „Trojnásobný mistr světa hvězdnými manýry určitě netrpí,“ shodli se přítomní milovníci sportu. Dvořák zvládl v NHL téměř 1 300 zápasů a vystřídal osm týmů. Hlavní tvář Fanshopu HC Tábor ovšem nelení ani v hráčském důchodu a věnuje se trénování.

Kromě Dvořáka se Salákem přijeli rozdávat radost hokejisté Jakub Suchánek, Petr Koblasa, Pavel Musil či Radan Lenc. Hokejové trenéry zastupovali Marian Jelínek s Karlem Soudkem. Nechyběl také někdejší cyklokrosový mistr republiky a bronzový medailista z juniorského mistrovství světa v roce 2000 David Kášek či fotbalový trenér Petr Holota, který si jako hráč vyzkoušel i českou reprezentaci.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace