Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Čteme, pleteme a povídáme si o všem, co nás baví a zajímá

    Úterý 21.5 14:00 - Blatná, Knihovna

  • O Maroku

    Úterý 21.5 17:00 - Blatná, Komunitní centrum

    Cestopis.

Zobrazit všechny události
 

Hvězdná Kateřina Elhotová rozdávala radost v Borotíně

BOROTÍN - Jedna z nejlepších českých basketbalistek Kateřina Elhotová se v pátek 17. června objevila v Borotíně v rámci návštěvy Event Teamu. A kde se basketbalové hvězdy v čele s Elhotovou v Borotíně vlastně vzaly? ZŠ a MŠ Borotín se totiž zapojila do soutěže To je basketbal. Úkolem bylo vytvořit nápadité video doplněné pokřikem na podporu basketbalové reprezentace v olympijské kvalifikaci pro Rio.

 

Školy soutěžily o basketbalové ceny, mezi nimiž nechyběly míče a dresy. Dalším dárkem pak byla právě show s basketbalovými hvězdami. V každém kraji zvítězila jedna škola a na jihu Čech se radovala právě ZŠ a MŠ Borotín, za kterou přebrala ceny ředitelka školy Lenka Pípalová.

V zítřejším Táborsku se dozvíte, jak zněl vítězný jihočeský pokřik. A kdo byl jeho autorem? Chybět nebudou ani další podrobnosti o povedené akci. Na co se školáci basketbalistky Elhotové zeptali? A kdo vyhrál soutěž v hodu na koš o podepsaný dres české reprezentantky?

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace