Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Myslivecký ples

    sobota 18.1 20:00 - Radomyšl, KD

    K tanci a poslechu zahraje skupina Scéna.

  • Retro disco s Milošem Zemanem

    sobota 18.1 20:00 - Katovice, Sál KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Jihočeští Svobodní mají nového předsedu

Aleš Procházka , Autor: Archiv Svobodní

Aleš Procházka     Autor: Archiv Svobodní

JIŽNÍ ČECHY - Novým předsedou Svobodných v Jihočeském kraji se stal Aleš Procházka, devětadvacetiletý pedagog z Písku. Na tomto postu vystřídal Libora Vondráčka, který byl v polovině října zvolen republikovým předsedou Svobodných.

 

Aleš Procházka je absolventem Teologické fakulty Jihočeské univerzity a působí jako pedagogický pracovník. U jihočeských Svobodných byl doposud dlouholetým místopředsedou krajského sdružení. Ve funkci vystřídal v následujícím volebním období dosavadního krajského předsedu a nyní již současného předsedu Svobodných Libora Vondráčka. Místopředsedy krajské organizace nadále jsou Philip Prentis, Miroslav Král a Jan Kadlec.

Nově zvoleného předsedu čekají hned v následujícím roce dva důležité úkoly, měl by nabídnout voličům kvalitní kandidáty do Zastupitelstva Jihočeského kraje na podzim 2020 a stabilizovat krajské sdružení Svobodných. „Svobodní na jihu Čech nejsou v příliš dobré kondici, proto mým prvořadým úkolem, společně s kolegy místopředsedy, bude stabilizovat a rozšířit členskou základnu našeho sdružení," říká Aleš Procházka a dodává: „Nepůjde to snadno, ale věřím, že věrní příznivci svobody, osobní odpovědnosti a štíhlého státu, který nehází svým občanům klacky pod nohy, nás nenechají ve štychu," sdělil ve své děkovné řeči příznivcům strany.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace