Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Alexandrovci dnes vystoupí v budějovické Budvar aréně. Kdo u nás vyhrál lístky?

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Dnes v sedm večer vystoupí v českobudějovické Budvar aréně slavný ruský soubor Alexandrovci. Přijíždí v nejsilnějším 130 členném složení a to slibuje zážitek. Zájem je velký - v aréně, která má kapacitu přes 6400 míst zbývá už v tuto chvíli jen 937 volných míst. U nás probíhala soutěž o volné lístky, která má své výherce. Blahopřejeme všem, kteří dnes večer s vyhranými vstupenkami zamíří do Budvar arény.

 

V soutěži jsme se ptali: Ve kterém roce zahájili Alexandrovci svoji činnost? Celkem dorazilo 167 odpovědí a všechny správné. Soubor vznikl v roce 1928. Pak už záleželo jen na štěstí a to měli při losování tito čtenáři:

Ladislav Douša, V Oudolí z Písku, Josef Šípek, Masarykovo nám. v Protivíně, Miroslav Běhoun ze Zahrádky u Dražic, Jiří Ciffra, kpt. Nálepky v Táboře, Jiří Pašava ze Střelských Hoštic, Marie Rebrová ze sídliště Na Libuši v Bechyni, Pavel Píchal, ul. Boženy Němcové v Milevsku, Helena Stejskalová, Třebízského ul. v Českých Budějovicích, Věra Kubíčková, Družstevní ul. ve Strakonicích a Petr Stropnický Raisova ulice, Písek. Blahopřejeme, všichni obdrželi po dvou vstupenkách.

Alexandrovci mají při nynějším turné v České republice osm zastávek a do Českých Budějovic zavítají dnes.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace