Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Dětský karneval

    neděle 23.2 14:00 - Divadelní sál Střelnice, Masarykovo nám. I / 107, Jindřichův Hradec

  • Čtyřlístek

    neděle 23.2 15:00 - Kino Střelnice, Masarykovo nám. 107, Jindřichův Hradec

    Pásmo pohádek pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Cizinec najel do světelného výstražníku

Ilustrační foto , Autor: HZS

Ilustrační foto     Autor: HZS

PRACHATICKO – Čtyřiatřicetiletý cizinec si na svém BMW způsobil škodu za čtyři sta tisíc korun, protože v sobotu 5. října, v brzkých ranních hodinách, směrem k Lenoře, v levotočivé zatáčce, před železničním přejezdem, narazil do světelného výstražníku. Na vině byl alkohol a rychlá jízda.

Volarští policisté vyjeli v sobotu brzo ráno k dopravní nehodě. Čtyřiatřicetiletý cizinec jel se svým vozem BMW. V levotočivé zatáčce, před železničním přejezdem, narazil do dopravního zařízení – světelného výstražníku. Policisté na místě udělali řidiči dechovou zkoušku. Cizinec za volantem nadýchal více než 1,2 promile. Věc nadále šetří prachatičtí dopravní policisté. Z dosavadního šetření vyplývá, že cizinec jel pravděpodobně příliš rychle, vyjel mimo komunikaci, kde narazil do dopravního zařízení. 

„Při nehodě vznikla škoda na vozidle, která byla předběžně vyčíslena na 400 000 korun, na dopravním značení pak za více než 70 000 korun,“ doplnila policejní tisková mluvčí Štěpánka Uhlířová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace