Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Masopustní Průvod

    sobota 22.2 12:30 - Heřmaň, KD

  • Dětský karneval

    sobota 22.2 14:00 - Divadelní sál Střelnice, Masarykovo nám. I / 107, Jindřichův Hradec

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Dobojováno. Výherci poslední série lístků do Přeštěnice jsou známi

Je to přesně tak, jak je napsáno v titulku. Nezadržitelně se přiblížil den, kdy se uprostřed jihočeských luk a strání, znovu po roce rozjede přeštěnický festival. Stejně jako každý rok, i letos mohli čtenáři všech našich týdeníků anebo zpravodajského portálu Jižní Čechy TEĎ (www.jcted.cz), soutěžit o volní lístky na tuto jedinečnou akci.

Šest týdnů po sobě jsme uveřejnili otázku a z došlých správných odpovědí, jsme vylosovali po čtyřech držitelích volné vstupenky. Původně byla soutěž naplánována jen na pět týdnů, ale pro obrovský zájem jsme se dohodli s pořadateli a udělali ještě poslední, šesté kolo. Takže celkem čtyřiadvacet z vás bude mít možnost sledovat Open Air Muscfest Přeštěnice právě díky výhře v naší soutěži.

Předchozích pět kol jsme již vyhodnotili, zbývá právě to poslední šesté. Otázka zněla: Jaká kapela a v kolik hodin, ve čtvrtek 29. června zahraje jako první a zahájí tak letošní přeštěnický festival? Protože všechny odpovědi byly správné, byla asi moc jednoduchá. Takže: Náhodný výběr a v 19 hodin. Po jednom lístku z poslední série získali. Michaela Řezáčová z Milevska, Marek Rozmuš z Tábora, Jaroslava Klímová ze Strakonic a Lukáš Kosobud ze Sepekova. Výherce každého kola jsme vyrozuměli emailem a navíc jeho jméno ještě uveřejnili jak na našem webu, tak v novinách. Teď už jim stačí vzít pouze občanský průkaz a s ním vyrazit do Přeštěnice. Pořadatelé jména výherců znají, takže po ověření totožnosti může začít zábava. Všichni výherci naší soutěže mají volný vstup na celý festival. Začít tedy mohou už čtvrtečním večírkem pro nedočkavé a pak pokračovat až do nedělního rána. Přejeme dobrou zábavu a ať vyjde počasí.

-pr-   

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace