Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Hledají se svědci a kamerové záznamy podpálení zmrzlinového stánku

 Autor: HZS Jihočeského kraje

    Autor: HZS Jihočeského kraje

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU - Policisté a kriminalisté vyšetřují požár zmrzlinového stánku v Hluboké nad Vltavou v Podskalí. Stánek dle prvotního šetření pravděpodobně úmyslně zapálil neznámý pachatel po půlnoci v noci ze čtvrtka na pátek (16. - 17. května). Kriminalisté na místě zajistili stopy, které vyhodnocují. Zároveň žádají všechny občany o pomoc při pátrání po pachateli.

 

Je možné, že někdo kolem stánku projížděl vozidlem s palubní kamerou nebo si všiml v okolí pohybu podezřelých osob, či odstaveného vozidla. Každá takováto informace je důležitá a policisté jí přijmou na lince 158 nebo přímo na Obvodním oddělení Hluboká nad Vltavou.

Policisté pracují také s verzí „vyřizování si účtů... či msty" neboť majiteli stánku byla již v minulosti způsobena škoda a také byl napaden. Přestože policisté oba zmiňované skutky vyšetřovali v rámci trestního řízení, pachatelé jsou stále neznámí. Jakékoliv informace jsou v těchto souvislostech pro policisty důležité.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace