Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Hodně předražená láska. Podvodnice připravila muže o 170 000

PRACHATICKO - Pěkně draze vyšlo muže seznámení na internetové seznamce. Žena, se kterou se v červenci roku 2017 seznámil, z něj pod různými záminkami začala namísto lásky, lákat peníze.

Povedená, lásku slibující ženština, pravděpodobně cizinka, se kterou se poškozený seznámil v červenci 2017, prostřednictvím jedné internetové seznamky, z něho vylákala, pod různými záminkami, několik desítek tisíc korun. Emailovou komunikaci spolu vedli pomocí internetového překladače a peníze si vykutálená cizinka nechala zasílat na zahraniční účet. V posledních emailech muži nejdříve tvrdila, že prodá byt a přijede za ním do České republiky a půjčené peníze mu vrátí, poté že mu je bude splácet po částkách 150 Euro měsíčně. Muž však do současné doby svůj objekt lásky ani neviděl a peníze také nedorazily. POdvodnice mu tak způsobila škodu nejméně 170 000 korun.

Případ pro podezření ze spáchání trestného činu podvodu, prověřují prachatičtí kriminalisté. 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
  • Láska 

    Reagovat

     

    Za ty prachy by mel hodne slusnou permanentku do bordelu..

    Vloženo 23.4.2018 14:14:51

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace