Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Písecká čtyřka

  pondělí 19.8 19:30 - Lázně Vráž u Písku

  Hudební kapela Josefa Nováka.

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Jindřichův Hradec začíná stavět kanalizaci a čistírnu v místní části Děbolín

Ilustrační foto. , Autor: Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Jižní Čechy Teď

JINDŘICHŮV HRADEC – Jindřichohradecká radnice se v sobotu oficiálně pustí do výstavby nové kanalizace a čistírny odpadních vod v místní části Děbolín. V sobotu 1. prosince stavba oficiálně začne a stát bude bezmála 53 milionů korun bez DPH. Rada už také schválila uzavření smlouvy mezi městem a krajem, která se týká pozemků, na kterých bude uloženo potrubí přípojek splaškové a dešťové kanalizace. Město se chce na rozsáhlou investici pokusit získat dotaci.

 

„Předmětem veřejné zakázky je výstavba splaškové kanalizační sítě, biologické čistírny odpadních vod včetně příjezdové komunikace, vodovodní přípojky a oplocení, dostavba dešťové kanalizace a domovní přípojky splaškové kanalizace. Součástí je i vybudování požeráku a úprava odpadní stoky obecního rybníka. Stavbu bude provádět firma Stamoza z Chebu," uvedla Karolína Bartošková z kanceláře jindřichohradeckého starosty.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace