Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Deskohraní s Michalem

  Úterý 18.2 16:00 až 18:00 - Knihovna pro děti a mládež, 1. patro, Tábor

 • Diskuzně vzdělávací večer - Setkání s chiropraktikem

  Úterý 18.2 18:00 - Milevsko, KD

Zobrazit všechny události
 

Kdo potkal tuto ženu z Písecka? Byla nalezena mrtvá

PÍSEK - Kriminalisté prověřují podezřelé úmrtí jednačtyřicetileté ženy, jejíž tělo bylo nalezeno v sobotu 7. září v Písku v lese nad hotelem Amerika v části Písku Logry. Poblíž místa nálezu těla je málo používaná krosová dráha a lesní přístřešek či bunkr. Místo je zachyceno na fotografiích. Policisté hledají svědky, kteří ženu viděli nebo potkali od 22. srpna.

U těla ženy bylo nalezeno její oblečení, květované tričko a tmavé legíny, také její látková béžová taška s obrázkem a nápisy z obchodního řetězce Penny. Žena měla obuty sportovní tmavé boty.

Kriminalisté šetřením zjistili, že jde o jednačtyřicetiletou Romanu L. z Písecka. Žena byla zdánlivého stáří kolem čtyřiceti let, výšky 163 cm. Měla vlnité hnědé vlasy sahající k lopatkám, lehce prošedivělé. Byla silnější postavy.

Žena byla naposledy viděna dne 22. srpna ráno při odchodu z domova, v Písku měla navštívit lékaře.

Pohyb ženy ani dobu úmrtí se zatím nepodařilo upřesnit, proto kriminalisté žádají veřejnost o pomoc. Každý, kdo ženu viděl, nebo s ní mluvil, nebo jí potkal ode dne 22. srpna letošního roku, nebo má informace k místům, kde se zdržovala nebo k osobám, se kterými se pohybovala, ať kontaktuje policisty na lince 158.

Žena mohla zemřít nešťastnu náhodou, mohla se v lese zranit, ale kriminalisté zatím nemohou vyloučit žádnou z možných verzí a potřebují jakékoliv informace o pohybu ženy v době od 22. srpna do soboty 7. září, kdy bylo tělo ženy nalezeno.

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • strejda 

  Reagovat

   

  Já jí nepotkal jestli vám to pomůže

  Vloženo 14.9.2019 15:35:59

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace