Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Muž v černém se nechal přejet

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

JINDŘICHOHRADECKO – Dnes, těsně po půlnoci, čtyřiačtyřicetiletý muž byl za Strmilovem přejet autem. Prozatím nikdo neví, zda na silnici ho auto porazilo a přejelo nebo na silnici stál, šel, ležel či spal. Muž měl na sobě černé pracovní kalhoty a zelenou pracovní bundu, a tak mohl být doslova neviditelný. Při nehodě utrpěl vážné poranění nohou a byl převezen do jindřichohradecké nemocnice.

Čtyřiačtyřicetiletý muž z Jindřichohradecka se dnes po půlnoci pohyboval po silnici I/23 ve směru od Strmilova na Studenou. Měl na sobě černé pracovní kalhoty s červeným lemováním a zelenou pracovní blůzu s oranžovými doplňky. Nehoda se stala přibližně pět až deset minut po půlnoci. Došlo k ní 350 metrů za Strmilovem. Právě tam se neznámé vozidlo střetlo s tímto mužem. Není však vyloučené, že muž nestál ani nešel, ale ležel přímo na silnici. Projíždějící řidič ho mohl přejet aniž by ho viděl. Muž nehodu přežil, ale utrpěl vážné poranění dolních končetin, a tak byl převezen do jindřichohradecké nemocnice.

„Jindřichohradečtí policisté se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasňování této dopravní nehody,“ oznámila tisková mluvčí jihočeské policie Štěpánka Uhlířová. „V současné době prověřujeme veškeré okolnosti této události a v souvislosti s tím žádáme případné svědky, kteří v uvedenou dobu místem projížděli, či kteří si dnes po půlnoci všimli muže, který se na silnici mezi Strmilovem a Studenou pohyboval nebo mají jakékoliv informace o pohybu vozidel a osob na této komunikaci, aby nás kontaktovali na telefonu 974 233 440 nebo na lince 158. Jakákoliv informace nám může pomoci objasnit tuto vážnou nehodu,“ dodala.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace