Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Nepoučitelný dealer skončil v policejní cele

Ilustrační foto. , Autor: PČR

Ilustrační foto.     Autor: PČR

JINDŘICHOHRADECKO - Pravděpodobně nepoučitelným je muž z Jindřichohradecka, kterého ve čtvrtek 29. ledna zadrželi kriminalisté z oddělení obecné kriminality. I když už byl za prodej drog soudem potrestán, moc se nepoučil. Nakonec skončil v policejní cele.

Podezřelý muž z Jindřichohradecka, který už byl v minulosti rozsudkem okresního soudu v Jindřichově Hradci a rozsudkem krajského soudu v Českých Budějovicích v srpnu 2018 odsouzen za přečin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy k podmíněnému trestu odnětí svobody s dohledem, se zkušební dobou do února 2023, se ze zřejmě vůbec nepoučil. Podle zjištění jindřichohradeckých kriminalistů měl nejméně od ledna 2019 do 27. prosince 2019, na různých místech v Jindřichově Hradci opět prodávat nebo směňovat pervitin. A to nejméně pěti různým osobám a devatenácti případech. Motivem byl pravděpodobně majetkový prospěch. Ten činil nejméně 3 500 korun.

Podezřelého jindřichohradečtí kriminalisté z oddělení obecné kriminality včera zadrželi a policejní komisař zahájil jeho trestní stíhání s návrhem na uvalení vazby. Obviněný tak skončil v policejní cele, kde si počká až o jeho případném umsítění do vazební věznice rozhodne soud. Pokud mu bude v následujícím řízení u soudu prokázána vina, hrzí nepoučitelnému dealerovi trest dvě až deset let odnětí svobody.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace