banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Život v právu

    středa 18.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

    Cyklus přednášek s Mgr. Jaroslavem Hávou - dlouholetým soudcem Okresního soudu v Písku.

  • Drahá legrace

    středa 18.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Pád auta do rybníka nepřežil mladý spolujezdec

 Autor: Archiv PČR

    Autor: Archiv PČR

DAČICKO - Tragicky skončila včera kolem půl deváté večer jízda mladé posádky, která mířila v Peugeotu 306 z Řečice na Dačice na Jindřichohradecku. Devatenáctiletý řidič zřejmě vlivem rychlosti nezvládl řízení a s vozidlem narazil do stromu. Vozidlo pak spadlo do rybníka. Jeden ze spolucestujících na místě zemřel. Řidič a další dva mladí lidé byli transportováni k ošetření do nemocnice. Všechny složky Integrovaného záchranného systému pracovaly na místě několik hodin. Případ převzali jindřichohradečtí kriminalisté, kteří budou zjišťovat okolnosti této tragické dopravní nehody. Přítomnost alkoholu byla u řidiče na místě vyloučena dechovou zkouškou.

 

Průzkum na místě nehody potvrdil oznámení z tísňové linky s tím, že ve voze cestovaly čtyři osoby. Tři z nich utrpěly zranění, jedna osoba nehodu nepřežila.

Dvě smrtelné nehody jen za úterý - druhá u Sudoměřic u Bechyně, kde za volantem zahynul 70 letý muž, před velmi frekventovaným nadcházejícím víkendem varují. 

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace