Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Pohřešovaný může zmiňovat mimozemšťany, upozorňují policisté

VODŇANY – Strakoničtí policisté žádají širokou veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešované osobě. Jedná se o muže ve věku 35 let, který měří 168 centimetrů, je hubené postavy, má krátce střižené hnědé vlasy, hnědé oči, dioptrické brýle, vousy – bradku a tetování na krku. Na hlavě má černou čepici, na sobě zimní bundu do pasu šedooranžové barvy, oranžovou mikinu na zip, modré riflové kalhoty, černomodré botasky a přes rameno tašku.

 

„Pohřešovaný odešel v úterý 14. ledna v 7.30 hodin z místa trvalého bydliště, z ulice 5. května ve Vodňanech, směrem do ulice Smetanova a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Jednání muže je v některých případech nestandardní, při komunikaci může zmiňovat mimozemšťany," přiblížila policejní mluvčí Jaromíra Nováková. Veškeré informace k pohřešovanému muži lze sdělit na linku 158 nebo přímo na vodňanské obvodní policejní oddělení na telefon 974 237 730.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace