Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Policie hledá chronickou útěkářku, která utekla od soudu. Viděli jste ji?

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

JIŽNÍ ČECHY - Jihočeští policisté žádají sdělovací prostředky a širokou veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešované dívce, kterou je Nikola Vaňurová, narozená v roce 2001. Pohřešovaná dívka je notorická útěkářka a je svěřenkyně VÚM Jindřichův Hradec. Jmenovaná dne 24. 1. 2019 kolem 9:50 hodin utekla z budovy Okresního soudu v Českých Budějovicích.

 

Má u sebe mobilní telefon, finanční hotovost nezjištěna, není přímo ohrožena na zdraví a životě, nebyl zjištěn žádný vztah do zahraničí. Pohybuje se převážně v nákupních centrech v Českých Budějovicích IGY, Mercury centrum, Nákupní centrum Čtyři Dvory a další obchodní centra a s osobami drogově závislými.

Popis: Hubená postava, 162 cm vysoká, hnědé oči, obočí vyholené, hnědé dlouhé vlasy. Zvláštní znamení: Na hřbetu levé ruky má tetování: psí tlapa s drápy a dvěma srdíčky, na pravé ruce zápěstí nezhojená jizva cca 2 cm dlouhá. Oděv: černá bunda s růžovým límcem, černá kšiltovka, mikina vínové barvy s bílými nápisy, šedé legíny a černé kotníkové boty.

Za pomoc předem děkujeme. 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
  • Kolda 

    Reagovat

     

    Je v k2... v cb prave ted

    Vloženo 22.2.2019 22:07:46

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace