Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Policie shání tohoto muže kvůli loupeži ve Tchořovicích na Strakonicku

STRAKONICKO – Závažný zločin loupeže vyšetřují kriminalisté ze Strakonic. Došlo k němu 6. prosince loňského roku kolem 15. hodiny, kdy neznámý pachatel vnikl do jednoho domu v obci Tchořovice. Zde podle policie pravděpodobně překvapil a zezadu udeřil do hlavy starší ženu, která ztratila vědomí. Během jejího bezvědomí pachatel dům prohledal a odcizil finanční hotovost, šperky a hodinky. Odnesl si lup za několik desítek tisíc korun. Přepadená žena musela být ošetřena, utrpěla zranění na hlavě a také v obličeji.

 

„Pokračujícím vyšetřováním policisté zjistili, že by s případem mohl mít něco společného muž ve věku kolem 35 let, který se pravděpodobně představuje jako Ferdinand. Je velmi podobný muži na přiložené fotografii, působí však starším dojmem. Policisté potřebují jakékoliv informace k tomuto muži, především jeho aktuální místo pobytu. Sám by se také měl ozvat policistům, mohl totiž vidět něco důležitého," uvedl policejní mluvčí Jiří Matzner.

Diskuse k článku - 6 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 • Jarda 

  Reagovat

   

  Je podobný?? Co je to za terminologii?? Je to on nebo není? A když jsou policajti v koncích , dají tohoto zmr..do televize.To měli udělat hned ten den, co přepadl paní v Tchořovicích , na co čekali 2 měsíce? že se samo tohle individuum přihlásí ,??

  Vloženo 18.2.2020 06:32:27

 • ivka 

  Reagovat

   

  Policie nekoná jak by měla, raději dali tento případ s dlouhým zpožděním do pořadu Na stopě,spoléhají na to, že ho lidi poznají. a k čemu je tady policie a jejich královské platy!!! Poldové umí jen si stoupnout na silnici a buzerovat ženy za volantem!! Pokud se policie nezmůže na nic jiného než postávat u výpadovek a telefonovat, měli by svou činnost raději předat do rukou občanů,kteří by rádi " konali " a tohohle hajzla by už konečně našli!!!Můj názor a myslím, že většiny lidí!!!Policajti jsou fakt de...

  Vloženo 18.2.2020 06:30:33

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  "Policie shání tohoto muže ..." .. kdyby ho Policie hledala, asi by to bylo lepší :-D

  Vloženo 5.2.2020 16:03:33

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  to je bingoš jako poleno

  Vloženo 5.2.2020 08:46:13

 • X 

  Reagovat

   

  Co to je za popis "je velmi podobný muži na fotografii"? Tak je to on nebo ne?

  Vloženo 5.2.2020 08:02:49

« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace