Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Z Písku až na Kamčatku II.

    pondělí 24.2 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Povídání a promítání s Ing. Václavou Altschmiedovou.

  • Dokonalá svatba

    pondělí 24.2 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Právě zahajuje taneční soutěž

Ilustrační foto , Autor: Jiří Řeháček

Ilustrační foto     Autor: Jiří Řeháček

TÁBOR – Dnes, v sobotu 5. října, od půl desáté ráno začíná republiková postupovou soutěž ve společenských tancích Velká cena Tábora. Patnáctý ročník se koná v táborském hotelu Palcát. Diváci se mohou těšit na soutěže dětí, juniorů i dospělých ve třídách sportovního tance D, C, B a Hobby.

K vidění budou všechny společenské tance, například ze standardních tanců waltz, tango, valčík, slowfox a quickstep, z latinskoamerických samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive, foxtrot, polka nebo salsa.
„Nejen soutěžící, ale diváci se mají na co těšit. Program bude celý den. Začínáme v půl desáté a předpokládáme, že tancovat se bude do čtyř, pěti odpoledne. Hodnotit taneční páry budou jedni z nejlepší českých porotců, například přijedou Tomáš Hošek z Ostravy, Rudolf Janoud z Prahy, Emil Koki ze Smiřic, Daniel Ondřej z Kladna, Karel a Iva Maršálkovi z Benešova u Prahy, potom z Tábora to bude Martin Macoun a Martina Sudová,“ svěřil se za pořadatele Tibor Stano, vedoucí Taneční školy Atak a jeden ze špičkových republikových tanečníků.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace