Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Holubářský ples

  pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

  K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

 • Ples sportovců 2020

  pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Při tragické srážce aut zemřeli dva muži a pro další dva letěl vrtulník

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

PÍSECKO – Mezi Pískem a Čížovou se dnes stala tragická dopravní nehoda. Po jedenácté hodině dopoledne se tu srazila v protisměru dvě osobní auta. Na místo letěl vrtulník letecké záchranné služby a vyjeli hasiči, záchranná služba i policisté. Nehoda si nakonec vyžádala životy dvou mužů, další dva byli zraněni těžce a další muž skončil v písecké nemocnici také zraněný.

 

K nehodě složky integrovaného záchranného systému vyjížděly jedenáct minut po jedenácté hodině. „Automobil značky Audi, ve kterém cestovali tři mladí muži, se dostal do protisměru, kde se střetl s vozidlem značky Škoda Fabia, kde jel řidič středního věku se starším spolujezdcem. Následky střetu jsou bohužel tragické, oba muži jedoucí vozidlem Škoda na místě podlehli zraněním. Dva muže z automobilu Audi transportoval zraněné do nemocnice vrtulník, třetího z osádky převezla zdravotnická služba do písecké nemocnice," popsala nehodu písecká policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

"K nehodě byly vyslány osádky rychlého zásahového automobilu a cisterny profesionálních hasičů ze stanice Písek. Zasahující hasiči asistovali zdravotníkům při ošetření zraněných a jejich transportu do vrtulníku a sanitek. Zároveň havarovaná auta zajistili proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin," uvedla mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů.

Silnice byla uzavřena až do půl čtvrté odpoledne.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Nejde jen o silnice. Lumpům se většinou mnoho nestane a ni v běžném životě. V autech chyba není, chyba je v lidech. Já jezdím šedesát let bez jediné nehody a přestupku. Pravda je, že mnohokrát, při setkýání s riskérem, jsem měl díky svoji předvídavosti štěstí. Řidiči by měli být podrobováni psychologickým testům a kdo nevyhoví, neměl by nikdy dostat řidičské oprávnění. Bohužel proti neurvalým primitivům, kteří porušují veškerá pravidla řádného chování, obrana není.

  Vloženo 1.11.2018 07:59:55

 • Bohouš 

  Reagovat

   

  Je smutné ,že umírají na silnicích lidé ,kteří dodržují co mají a jsou v tom nevinně,ale mají často auta,které jim na přežití moc šancí nedávají,vím o čem mluvím za 20 let u policie....spravedlnost se na silnicích častlo slepá,bohužel...

  Vloženo 31.10.2018 21:04:55

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace