Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Přítele milovala, u sebe ho ubytovala, a ten jí okradl

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JINDŘICHOHRADECKO – Žili spolu v Nové Bystřici velmi harmonicky, ale až do chvíle, než ji přítel okradl. Druh své krádeže maskoval tvrzením, že ho neznámí lupiči přepadli a okradli. Policisté mu však na lep nesedli a v sobotu ho obvinili z krádeže.

V pátek 6. září třiatřicetiletý muž okradl bývalou přítelkyni. S jejím souhlasem bydlel v panelovém domě v bytě v Nové Bystřici. Partnerce ukradl nejen notebook a tři páry zlatých dámských náušnic, ale i mobil 700 korun. Uloupený notebook prodal, ještě v pátek odpoledne, v Jindřichově Hradci za pět set korun. Pak se snažil zamaskovat krádež tím, že táborským policistům oznámil, že ho přepadli a ukradli mu notebook, mobil i náušnice. Policisté z Nové Bystřice ale záhy zajistili odcizený notebook i mobilní telefon. Ty majitelce vrátí. 

„V sobotu 14. září pachatel převzal sdělení podezření. Nyní je trestně stíhán v režimu zkráceného přípravného řízení. Případ fingovaného přepadení pachatele krádeže prošetřují táborští policisté,“ doplnila tisková mluvčí jindřichohradeckých policistů Hana Millerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace