Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Maškarní bál

    sobota 29.2 14:00 - Sedlice, Sokolovna

  • Hasičský ples

    sobota 29.2 20:00 - Radomyšl, KD

    K tanci a poslechu zahraje kapela Johny Band Písek.

Zobrazit všechny události
 

Přítelkyně ho mlátila popelníkem i půllitrem. Stíhat už ji nechce

ČESKÉ VELENICE - Muž, který začátkem ledna podal trestní oznámení na svou přítelkyni pro ublížení na zdraví, ji nakonec stíhat nechce. Přitom mu způsobila zranění na hlavě jednou skleněným popelníkem a jednou půllitrem.

 

K prvnímu napadení došlo 1. prosince v Českých Velenicích v obývacím pokoji, kdy údajně podnapilá žena po slovní rozepři se svým přítelem uchopila na konferenčním stolku skleněný popelník a měla udeřit přítele do temene hlavy. Muž utržil tržnou ránu ve vlasech. Nevyhledal ale lékařské ošetření a zranění si ošetřil sám. Poté 22. prosince opět v hádce měla žena vzít na konferenčním stolku položený skleněný půllitr a tím měla udeřit svého přítele do oblasti levého ucha. Utrpěl tržnou ránu za uchem o délce dva centimetry, bouli a modřinu. Poškozený však opět nevyhledal lékařské ošetření a zranění si nechal ošetřit v nedaleké restauraci. Pracovní neschopnost ani v jednom z případů nenastala.

Že se už dál nenechá mlátit si muž zřejmě dal jako novoroční předsevzetí. Dne 2. ledna se dostavil na policejní služebnu v Českých Velenicích, kde policisté ze Suchdola nad Lužnicí přijali trestní oznámení a ihned se začali přečinem úmyslného ublížení na zdraví ve stádiu pokusu zabývat. V úterý 14. ledna však trestní věc v souladu se zákonem odložili, neboť muž nakonec nedal se stíháním přítelkyně souhlas. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace