Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

První základní škola v Jindřichově Hradci dostala novou cvičnou kuchyňku

Nově vybavení cvičné kuchyňky. , Autor: 1. ZŠ Jindřichův Hradec

Nově vybavení cvičné kuchyňky.     Autor: 1. ZŠ Jindřichův Hradec

JINDŘICHŮV HRADEC – Cvičná kuchyně pro žáky 1. základní školy v Jindřichově Hradci prošla kompletní opravou. Ta zahrnovala výměnu veškerého nábytku, vytvoření čtyř pracovních míst pro žáky, která byla doposud jen dvě, výměnu a doplnění zařizovacích předmětů a s tím spojenou úpravu elektrických, kanalizačních a vodovodních rozvodů, doplnění keramických obkladů a výměnu podlahové krytiny.

V pondělí 12. prosince kuchyňku vedení školy převzalo od zástupců města a zhotovitele, společnosti Jindřichohradecká stavební. Projekt zpracoval P-atelier JH. „Zřizovateli můžeme poděkovat za velmi zdařilou odbornou učebnu a žákům popřát, aby jim vlastnoručně uvařené pokrmy v  krásném prostředí chutnaly,“ zmínila zástupkyně ředitele školy Lenka Hrubá. Děti z takzvané Stonožkové školy tak dostaly v předstihu vánoční dárek a už teď se v opravené kuchyňce mohou věnovat výuce vaření. Vařit se učí v rámci praktických činností. Připravují jednoduché pokrmy, učí se také pravidla stolování a prostírání.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace