Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Od Trosek na Hruboskalsko

    středa 26.2 16:30 - Městská knihovna Jindřichův Hradec

    Beseda.

  • Toulky za poznáním - Antarktida II.

    středa 26.2 18:00 - Dům kultury Milevsko

Zobrazit všechny události
 

Rekonstrukce ulice v Jindřichově Hradci se dotkne i provozu linek autobusů

Ilustrační foto , Autor: Eva Výborná - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto     Autor: Eva Výborná - Jižní Čechy Teď

JINDŘICHŮV HRADEC – Už za měsíc začne v Jindřichově Hradci druhá etapa rekonstrukce ulice Václavská. Zahájena bude 1. března a potrvá půl roku, konkrétně až do 31. srpna, přičemž náklady činí 16,8 milionu korun bez DPH. „Dojde na stavební úpravy místní komunikace v ulici Václavská v celém uličním prostoru včetně rekonstrukce vodovodu, splaškové kanalizace, výstavby nové dešťové kanalizace, stavebních úprav veřejného osvětlení a uložení chrániček městské optické sítě,“ přiblížil Petr Kolář z odboru kanceláře starosty.

 

Dále poznamenal, že rekonstrukce bude provedena v úseku navazujícím na první etapu (za křižovatkou s ulicí Mlýnská) po křižovatku s ulicí U Nemocnice (k šachtě Š14) včetně křižovatky. „Součástí zakázky je i dodávka a montáž zastávkového a kontejnerového přístřešku. Realizace si vyžádá mimo jiné změnu provozu linek autobusů MHD i regionálních spojů," upřesnil Petr Kolář.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace