Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Kambodža

  Úterý 25.2 19:00 - Hrad Strakonice - Rytířský sál

  Přednáška cestovatele Dalibora Kalčíka.

 • Třídní koncert ZUŠ

  Úterý 25.2 16:30 - ZUŠ, Vimperk

  Koncert nástrojů: trubka, zobcová flétna, EKN.

Zobrazit všechny události
 

Tragédie na Písecku. Nehoda si vyžádala dva lidské životy

Ilustrační foto. , Autor: HZS Jihočeského kraje

Ilustrační foto.     Autor: HZS Jihočeského kraje

AKTUALIZOVÁNO - 31.10.2018 13:21

ZLIVICE – U obce Zlivice severně od Písku dnes po jedenácté hodině zemřeli dva lidé. Havarovala tu dvě osobní auta. Na místo vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému. Kromě dvou mrtvých si nehoda vyžádala tři těžká zranění. Policie dopravu odklání po objízdných trasách. S dopravním omezením je třeba tu počítat zhruba do čtrnácté hodiny.

 

"Informaci o nehodě přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje 11 minut po jedenácté hodině. K nehodě byly vyslány osádky rychlého zásahového automobilu a cisterny profesionálních hasičů ze stanice Písek, na místo vyjeli policisté a zdravotnická záchranná služba. K nehodě vzlétnul také vrtulník LZS. Jednalo se o střet osobních automobilů značek Audi a Škoda Fabia. Následky střetu nepřežily dvě osoby. Další tři utrpěly zranění. Zasahující hasiči asistovali zdravotníkům při ošetření zraněných a jejich transportu do vrtulníku a sanitek. Zároveň havarovaná auta zajistili proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin," uvedla mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace