Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Výživa ve středověku a jeden z nejstarších nápojů

    Čtvrtek 23.1 16:00 - Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec

    Beseda s Ing. Michaelou Hofmanovou. Host: Marcel Hofman, odborník v oboru.

  • Tomasz Jachimek - Kolega Mela Gibsona

    Čtvrtek 23.1 19:00 - Divadelní sál Střelnice, Masarykovo nám. I / 107, Jindřichův Hradec

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Ve čtvrtek Jindřichův Hradec otevře bezplatnou insolvenční poradnu

JINDŘICHŮV HRADEC - Město Jindřichův Hradec spolu s českobudějovickým soudem, probační službou, advokátní komorou a spolkem insolvenčních správců otevře pro zadlužené lidi bezplatnou insolvenční poradnu. „Sloužit bude občanům, kteří nezvládají splácet své dluhy. Dozvědí se zde, jak je možné řešit jejich situaci nebo jak postupovat v případě osobního bankrotu,“ zmínila mluvčí města Karolína Průšová. První poradenský den je ve čtvrtek 4. května od 14 do 16 hodin. Dále pak vždy první čtvrtek v měsíci.

Insolvenční poradna bude přístupná v  sídle městského úřadu v Jindřichově Hradci, v budově tzv. bývalého okresu v Janderově ulici, v prvním patře, číslo dveří 113. Zájemci by si s sebou měli přinést listiny dokládající majetkové a sociální poměry s výčtem majetku a dluhů, potvrzení příjmů za poslední tři roky, informaci o vyživovací povinnosti a případně i další související rozhodnutí, rozsudky, smlouvy, výzvy a písemnosti.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace