Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

VIDA! to je chytrá zábava. Kdo vyhrál rodinné vstupenky

Čtrnáct dnů jste mohli v našich novinách a na našem webu Jižní Čechy TEĎ, soutěžit o tři rodinné vstupenky do VIDA! Science centra. To sídlí v bývalém pavilonu D, brněnského výstaviště a návštěvníci si tam na 170 exponátech, mohou vyzkoušet, jak funguje svět kolem nás.

Zájemci si mohou třeba zkusit překřičet tryskáč, rozpoutat tornádo anebo se projet na kole po laně šest metrů nad expozicí. Ale taky si mohou vyzkoušet, jak vidí svět lidé se zrakovými vadami, zkusit si zachránit lidský život masáží srdce anebo třeba moderovat počasí. Málokdo odejde z Vida centra dříve, než za tři a půl hodiny.

Soutěžní otázka byla jednoduchá. Ve kterém městě se zábavní vědecký park VIDA! nachází?

Odpověď jsme vlastně prozradili hned v úvodu článku. Takže jen pro pořádek, správná odpověď byla za C) v Brně.

Jak to vlastně všechno dopadlo

Rodinnou vstupenku do Vida parku od nás dostane Tereza Sedláčková z Písku, Milena Štolzová z Milevska a Hana Vácová z Přeštěnice. O tom, jak si výherci svoje vstupenky převezmou, už byli všichni vyrozuměni.

Jen pro pořádek doplníme, že přišlo jedenačtyřicet správných odpovědí. Co bude výherce ale taky ostatní případné návštěvníky tohoto jedinečného zařízení čekat, si mohou prohlédnout na webových stránkách www.vida.cz. Tam najdou všechny potřebné informace. Od novine po kontakty a otevírací dobu. Tak neváhejte a vyrazte.
-PR-

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace