Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Maškarní bál

  sobota 29.2 14:00 - Sedlice, Sokolovna

 • Hasičský ples

  sobota 29.2 20:00 - Radomyšl, KD

  K tanci a poslechu zahraje kapela Johny Band Písek.

Zobrazit všechny události
 

Za jedničky mají děti do Království lesa vstup zadarmo

LIPNO NAD VLTAVOU - Pokud nevíte jak v pátek odměnit své ratolesti za samé jedničky, vezměte je do Lipna nad Vltavou. Pro všechny šikovné školáky tady připravili hned dva dárky. Dostanou zdarma vstup do rodinného parku Království lesa a na lanové dráze se svezou za dvacku.

„Každý, kdo se v pátek 30. června prokáže na pokladně vysvědčením se samými jedničkami, stačí kopie, má od nás za odměnu obousměrnou jízdenku na lanovou dráhu Lipno Express Jezerní za 20 korun a vstup do Království lesa zdarma,“ zve mluvčí Lipenska Vojen Smíšek. 

Mezi nejnovější atrakce na Lipně patří právě Království lesa, které leží v těsném sousedství Stezky korunami stromů. Návštěvníci v něm naleznou několik desítek herních prvků, prolézaček, dřevěných hradů propojených provazovými lávkami, obří trampolíny, ale i kamerunské kozičky. Nechybí ani edukační prvky, které dětem přiblíží život lesních zvířat nebo například vlastnosti dřeva. Celé království je koncipováno tak, aby s dětmi mohli dovádět i rodiče. Ideální kombinací na jednodenní výlet je návštěva Stezky korunami stromů a Království lesa. O prázdninách pořídíte rodinný kombinovaný vstup za 750 korun a ušetříte tak 210 korun.

Diskuse k článku - 7 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Dana Větrovská 

  Reagovat

   

  Tohle už je ale vrchol sebestřednosti. Vy si nemůžete kvůli svému dítěti případně vzít den dovolené, když se nabízí někde zajímavý program? Myslíte si, že se svět točí kvůli vám nebo co?

  Vloženo 27.6.2017 19:03:41

  • Entroslav 

   Reagovat

    

   Svět se točí především kvůli kapitalistům a u některých je dovolená nebo NV zaměstnance oznámené tři dny (a méně) předem velkým problémem.

   Vloženo 29.6.2017 22:56:57

 • ani 

  Reagovat

   

  Pro koho to je ?? jen pro ty z blízkého okolí - nebo si myslíte, že dopoledne vezmu dítě v Táboře a pojedu s ním, abychom využili slevu ..

  Vloženo 27.6.2017 18:36:34

  • ko 

   Reagovat

    

   Proč sleva není alespoň na víkend ?? to by se pořadatelům nevyplatilo ..

   Vloženo 27.6.2017 18:38:00

 • Luca 

  Reagovat

   

  Tohle fakt není dobrý. Některé děti mají jedničky "zadarmo", jiné mají vydřené trojky. Vůbec to není motivační ani správné.

  Vloženo 27.6.2017 16:44:20

  • Jiří 

   Reagovat

    

   Motivační to rozhodně je. Obecně úspěch a ocenění jde s každým jeho životem. A kdo má samé jedničky, tak se přece jen musí snažit. Vy jste měla spíš ty vydřené trojky, soudím...

   Vloženo 29.6.2017 12:58:14

   • Luca 

    Reagovat

     

    Vy byste asi nebyl dobrým psychologem!

    Vloženo 2.7.2017 08:22:41

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace