Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Zloděj se vloupal do třech chalup a ukradl, na co přišel

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

SUCHDOL NAD LUŽNICÍ – Minulý týden měly nezvaného hosta tři rekreační chalupy u obce Cep poblíž Suchdola nad Lužnicí. Zloděj ukradl, co mu přišlo pod ruku a navíc se cestou zbavoval toho, co se mu právě nehodilo.

 

V prvním případě v domě prohledal všechny místnosti a ukradl z ložnice cestovní kufr na kolečkách, zlaté šperky, dalekohled, fotoaparát a svítilnu. Z kuchyně pak odcizil různé potraviny. Dům poté opustil přístupovou cestou. Cestovní kufr s potravinami a fotoaparátem byl následně nalezen hlídkou policie v lesním porostu za domem. Škoda, kterou v tomto případě způsobil, činí asi 16 tisíc korun.
Ve druhém případě si z další rekreační chalupy odnesl různé potraviny a způsobil škodu poškozením dveří. V posledním, třetím případě, pak rozbil skleněnou výplň okna u další rekreační chalupy a odnesl si zatím nezjištěné věci. Majitelé z obou chalup do současné doby ještě neřekli, co zloděj ukradl a co všechno zničil.
„Případem krádeže a porušováním domovní svobody se intenzivně zabývají policisté z obvodního oddělení Suchdol nad Lužnicí, kteří po pachateli usilovně pátrají,“ řekla tisková mluvčí jindřichohradeckých policistů Hana Millerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace