banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bomberos

    Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

    Hasičská groteska.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Jižní Korea si z Budějovic odváží devítigólovou nadílku

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Až na čtvrtý pokus si připsali hokejisté Českých Budějovic vítězství v letní přípravě. Na svém ledě dnes porazili reprezentanty Jižní Koreje, kteří se v České republice chystali na domácí olympiádu v roce 2018, v utkání bohatém na góly vysoko 9:1. V závěru zápasu si necelé čtyři tisícovky diváků žádaly ještě „desítku“, které už se sice nedočkaly, ale přesto mohly být s průběhem zápasu spokojeny. „Předchozí soupeři v přípravě byli kvalitní, šancí jsme měli dost, ale bohužel jsme je neproměňovali. Dneska nás odlehčil rychlý první gól, pak už to tam padalo. Korejci dobře bruslili, ale nehráli moc tvrdě, takže jsme měli dost prostoru, abychom si zkusili i nějaké technické věci,“ řekl produktivní slovenský útočník a novic v budějovických barvách Peter Galamboš.

ČEZ Motor České Budějovice – Jižní Korea 9:1 (4:1, 2:0, 3:0). Branky a nahrávky: 1. Dostálek (M. Novák, Pavlin), 8. Galamboš (Pýcha, M. Novák), 10. Galamboš (M. Novák, Pavlin), 20. Galamboš, 31. Čermák (Kutlák), 40. Čermák (Crowder), 42. M. Novák (Galamboš, Dostálek), 49. Čermák (Fillman), 58. Fillman (M. Novák, Galamboš) – 5. Kim Ki Sung. Rozhodčí: Pešina, Sýkora – Zíka, Jindra. Vyloučení: 5–8. Využití: 1–0. Přihlíželo 3 840 diváků.

Sestava Českých Budějovic: Gába – Fillman, F. Novák, Pavlin, Pýcha, Kutlák, Vráblík, Kachyňa – Crowder, Pajič, Čermák – Dostálek, Galamboš, M. Novák – Šulek, Vlček, Heřman – Doktor, Toman, Káník – Prokeš.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace