sobota 14.12 9:00 až 14:00 - Písek, Prácheňské muzeum

Junior se rozloučil s podzimem domácí porážkou, nestačil na druhý Krumlov

Junior Strakonice - Český Krumlov 0:2 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Junior Strakonice - Český Krumlov 0:2     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Závěr podzimní části krajského přeboru byl pro fotbalisty Junioru Strakonice bodově plodný a dařilo se jim i herně. Tečku za ním ale úspěšnou neudělali. V sobotu 16. listopadu v 15. kole podlehli na domácím trávníku druhému Českému Krumlovu 0:2 (0:2). Hosté rozhodli během první půlhodiny. Nejprve se v 10. minutě parádně po rohu z voleje trefil Růžička a ve 30. minutě hlavou po centru zvýšil Tauber. Domácí měli jen jednu větší příležitost, ale nevyužili ji. Druhá půle přinesla spíše boj. Strakoničtí marně dobývali obranu soupeře, ten byl dopředu opět lepší, ale zklamal v efektivitě.