pátek 15.11 19:00 - Kavárna Ve Skále, Vimperk

Zábavný kvíz pro dvou až čtyřčlenné týmy, který prověřuje vědomosti, důvtip i schopnost spolupráce.

Koncert Tour 2019 i ve Vimperku. Kytky z Pumpy, Čas na změnu.

Junior Strakonice doma padl s Lhenicemi a skončil těsně pod stupni vítězů

Junior Strakonice - Lhenice 1:3 (0:1) , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Junior Strakonice - Lhenice 1:3 (0:1)     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Zklamání! Nakonec až čtvrté místo v konečné tabulce I. A třídy skupiny A obsadili fotbalisté Junioru Strakonice. A to poté, kdy v neděli 16. června v posledním kole doma podlehli v přímém souboji o třetí příčku Lhenicím 1:3 (0:1). Hosté šli do vedení ve 23. minutě z penalty, kterou proměnil Prenner. Na začátku druhé půle, hned ve 48. minutě, viděl druhou žlutou a následně tedy červenou kartu domácí Tomáš Zelenka, když ve vápně zatáhl za záchrannou brzdu. Byla z toho druhá penalta pro hosty, brankář Lízal ji však zneškodnil a nadějete tedy i v oslabení žila. V 71. minutě přehlavičkoval Balica v souboji strakonického brankáře a zvýšil náskok Lhenic, v 78. minutě se sám před Lízalem nemýlil Iliev – 0:3. Strakoničtí korigovali tři minuty poté z dálky, kdy se parádně za vápnem trefil Bálek.