Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ples ZOD Čepřovice

    pátek 28.2 20:00 - Čepřovice, KD

    K tanci a poslechu hraje kapela Scéna.

  • Nathanika

    pátek 28.2 19:00 - Písek, Hospůdka U šesti strun

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Kam po základce? SOŠ a SOU Milevsko

Uvažujte o řemeslu na milevském učilišti – je to krok správným směrem! SOŠ a SOU Milevsko, malá škola s téměř sedmdesátiletou tradicí, je tady pro ty z vás, kteří pochopili, že umět řemeslo je v dnešní době cesta k osobní prosperitě. Jít se vyučit není v žádném případě východisko z nouze, je to začátek slibné budoucnosti.

Trh práce totiž pláče po manuálně zručných odbornících, absolventi žádaných profesí nemají problém s uplatněním a vydělávají slušné peníze. Proč toho tedy nevyužít?! Proč si nevybrat z promyšlené nabídky milevského učiliště, jehož hlavním cílem je připravit schopné a samostatné pracovníky přímo do provozů nejrůznějších podniků, a to hlavně díky důrazu na precizní praktický výcvik, vedený ve skvěle vybavených dílnách odborné praxe, a intenzivní spolupráci s místními firmami.
Filozofií školy je nejen vzdělání pro každého, což demonstrují studijní obory napříč jednotlivými typy vzdělávání dle schopností a možností žáků, ale především individuální přístup ke každému jednotlivci, podpořený menšími třídními kolektivy a vstřícným přístupem pedagogů.
Den otevřených dveří proběhne 23. listopadu 2019, tak se přijďte přesvědčit!

-pi-

 

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace