pátek 13.12 19:00 - Horká vana, České Budějovic

pátek 13.12 16:00 - Záhoří, místní hostinec

Kanonáda u Otavy. Hokejisté Strakonic deklasovali Soběslav devíti góly

Strakonice - Soběslav 9:4 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Strakonice - Soběslav 9:4     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Chuť po předešlých třech prohrách (z toho jedné v prodloužení) si v sobotu 16. listopadu spravili hokejisté Strakonic. V 9. kole krajské ligy na svém ledě deklasovali Soběslav 9:4 (2:1, 3:1, 4:2). Do vedení šli sice hosté už v 6. minutě, ale to bylo naposledy. V dalším průběhu už jen přihlíželi otevření střelnice ze strany domácích.

Ti ještě v první třetině během minuty a pěti sekund skóre otočili. Ve druhé vytáhli svůj náskok až na 4:1, soupeř snížil, ale tým od Otavy znovu kontroval. V závěrečném dějství pak Soběslavští znovu nejprve stáhli, ale ve 46. minutě vsítili Strakoničtí další dva slepené góly během 11 sekund a bylo definitivně rozhodnuto. V závěru přidali další dvě trefy, hosté výsledek už jen kosmeticky upravili.