Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Bomberos

  Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

  Hasičská groteska.

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Kohouti poprvé na ledě. Nováčky a mladíky čeká boj o místo v sestavě

Na ledě se hokejisté Tábora objevili poprvé ve čtvrtek 3. srpna. , Autor: Josef Janda

Na ledě se hokejisté Tábora objevili poprvé ve čtvrtek 3. srpna.     Autor: Josef Janda

TÁBOR – Příprava na suchu a letní odpočinek je v týmu táborských hokejistů dávnou minulostí. Od čtvrtečního večera začaly pro kohouty tréninkové dávky na ledě. Už první hodina a půl pod vedením trenérů Tomáše Matušíka a Arpáda Györiho dala zkušeným hráčům i spoustě mladíků pořádně do těla. V modrých, žlutých, bílých a červených dresech se po táborském ledě prohánělo dvaadvacet hráčů a dva brankáři.

 

Druholigová parta prošla po minulé sezoně největší obměnou od pádu z první ligy, vždyť ze stálých hráčů základního kádru zbyla po loňsku hrstka, kterou byste spočítali na prstech jedné ruky. Do hlavního týmu přišla řada nových hokejistů a mladíků z nižších věkových kategorií HC Tábor, kteří se v následujících šesti týdnech přípravy budou prát o své místo v druholigovém A týmu.

Ve středečním Táborsku si o přípravě pořádně počtete. Rozpovídá se hlavní trenér Tomáš Matušík a z hráčů jsme oslovili mazáka Ladislava Hlaveše a na druhé straně dorostence Petra Boušku, který bojuje o místo v sestavě. Nenechte si ujít tištěné noviny, kde se o přípravě a budování nového týmu dozvíte spoustu zajímavostí!

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Roman 

  Reagovat

   

  Kdo už nebude? Neví někdo?

  Vloženo 4.8.2017 19:40:20

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace