Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Kohouti rozstříleli Milevsko. Rozhodla II. třetina

TÁBOR - Ve středu 15. ledna nastoupili v druholigové hokejové soutěži na domácím ledě táborští Kohouti proti celku Milevska. I když první třetina nevyzněla brankově nijak slavně v další části hry Táborští rozhodli.

Do zápasu vstoupili Táborští s jasným cílem nenechat si uniknout ani bod. A převaha domácího celku byla na ledě vidět. Táborští byli rychlejší, dobře bruslili ale střelba se moc nedařila. Převahu, kterou na hřišti měli, dokázali přetavit v jedinou branku a do šaten odcházeli s jednogólovým náskokem, který zařídil Filip Kolomý po nahrávce Patrika Zaymla.

Ovšem pravé střelecké peklo si domácí nachystali až po přestávce. Ještě se diváci ani neusadili v hale a Tábor vedl 2:0 po brance Jakuba Krätzera, kterému asistoval Radek Seidl. Řev tribun ještě ani neutichl a fanoušci propukli v jásot znovu. Po 26 sekundách na 3:0 zvýšil Martin Mařík, kterému asistovali táborský kapitán Jakub Matušík a David Kellner. Uběhly s bídou tři minuty a stav na ukazateli se měnil znovu. Tentokrát skóroval Tomáš Hájek s asistencí Patrika Zaymla a Filipa Kolomého. 4:0. Táborští si na ledě dělali co chtěli. O pět minut později už Táborské tribuny jásaly znovu. Na 5:0 zvýšil kapitán Kohoutů Matušík  po přihrávce Martina Maříka. a stále nebyl konec. Do konce druhé části zbývalo 50 sekund a síť milevské svatyně se vlnila znovu. Tentokrát se prosadil obránce Luboš Heršálek po asistenci Filipa Kolomého a Tomáše Hájka. Na druhou přestávku tak domácí odcházeli za jednoznačného stavu 6:0.

Po začátku třetí části se konečně dostali ke slovu také Milevští. Necelé čtyři minuty po zahájení snížil na 6:1 Josef Urbanec, kterému asistovali Pavel Procházka a David Decsy. Po obdržené brance, i když převaha táborského celku stále pokračovala nastal střelecký klid. A tak to vydrželo až do 53. minuty, kdy na 7:1 pro domácí zvýšil Tomáš Černý po asistenci Filipa Kolomého a Luboše Hešálka.  Posledně jmenovaný také 40 sekund před závěrečnou sirénou upravil po asistenci Jakuba Matušíka a Davida Kellnera na konečných 8:1 pro domácí celek. 

Více o zápase, co řekli trenéři a další zajímavosti se dočtete ve středečním čísle Týdeníku Táborsko. Zatím malá obrazová ochutnávka.      

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace