Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Čteme, pleteme a cvičíme tělo a paměť

  Úterý 21.1 14:00 - Blatná, Knihovna

 • Divadelní pohádka Muzikantská

  Úterý 21.1 10:30 - Katovice, Sál KD

Zobrazit všechny události
 

Kohouti smetli Moravské Budějovice. Nastoupily opory i posily

Táborští hokejisté porazili v druhém přípravném utkání hráče Moravských Budějovic 6:1. , Autor: Josef Janda

Táborští hokejisté porazili v druhém přípravném utkání hráče Moravských Budějovic 6:1.     Autor: Josef Janda

TÁBOR – Ve druhém přípravném utkání před startem nové druholigové sezony přivítali hokejisté HC Tábor na svém stadionu v úterý večer hráče Moravských Budějovic. Oproti prvnímu duelu s juniory Motoru viděli fanoušci už zkušené hráče jako Seidla, Černého nebo Heřmana. V utkání se předvedla také čerstvá útočná posila z pražské Slavie David Matějka, premiérově hrál rovněž obránce Dominik Havelka. Žihadla sice vyhrála první třetinu, to však bylo ze strany hostů vše. Druhá dvacetiminutovka přinesla čtyřgólovou táborskou smršť a v poslední periodě vylepšili kohouti stav na 6:1.

 

Při půltuctovém vítězství nahrávali na góly trochu kuriózně pouze dva hráči. Jakub Pípal si připsal čtyři asistence a Patrik Zayml dvě. V příštím zápase se kohouti představí ve čtvrtek v Havlíčkově Brodu.

HC Tábor – HC Moravské Budějovice 2019 6:1 (0:1, 4:0, 2:0), branky a nahrávky: 25. Pechánek (Pípal), 26. Seidl (Zayml), 31. Černý (Pípal), 34. Radoš (Pípal), 57. Pechánek (Pípal), 58. Bárta (Zayml, Matějka) – 14. Alexa (Tondl, Procházka), rozhodčí Květoň – Šimánek, Kubíček, vyloučení 1:4, bez využití, 390 diváků.

HC Tábor: M. Novák (D. Novák) – Černý, Havelka, Skočovský, Radoš, Dvořák, Beran, Bouška – Bárta, Zayml, Heřman – Prášek, Trummer, Seidl – Pejchal, Kadilák, Matějka – Přívozník, Pechánek, Pípal.

HC Moravské Budějovice 2019: Vacek (Kocák) – Peroutka, Šána, Pelikán, Chlubna, Pípa, Dudáček, Konečný, Trnka – Horký, Krutiš, Svoboda, Tondl, Molnár, Procházka, Bulín, Alexa, Kratochvíl, Hačecký, Ludvík.

S vítězstvím 6:1 byl trenér HC Tábor Arpád Györi spokojený. „Utkání jsme odehráli na čtyři útoky, což bylo dobré. První třetinu jsme prohráli, ale měli jsme šance na to, abychom ji alespoň 2:1 vyhráli. Druhá část už byla výborná. Mrzí mě naopak začátek poslední části, který byl hodně špatný. Proto jsem potřeboval hráčům říct své a vzal jsem si time-out. Naše hra se potom zase zvedla, i když soupeř si vytvořil tři šance a měli jsme i štěstí. Kluci už nebyli tak důrazní, jak bychom po nich chtěli. Zápas jako celek hodnotím ale pozitivně," shrnul duel s Moravskými Budějovicemi táborský trenér Arpád Györi.

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Pete 

  Reagovat

   

  Zatím věrná kopie minulé sezóny. Příprava OK, jakmile začne soutěž, bude mít hra a tím pádem i výsledky a návštěvnost klesající tendenci.

  Vloženo 14.8.2019 08:51:33

  • Xxx 

   Reagovat

    

   Přesně co říkal Rada... Tak takoví jsi fanoušek ty... Fanoušek na nic... Protože nevěříš... A když se nebude dařit... Tak budeš remcat, že hrajou tužku atd...

   Vloženo 14.8.2019 09:18:02

   • nick 

    Reagovat

     

    Pete si mimo . Když je ten hokej tak špatnej tak na něj nechoď a budeš mít klid. Věčně nespokojenej

    Vloženo 14.8.2019 12:09:51

    Vaše reakce:

    Zbývá znaků: 1200
     
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace