Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Komunisté postavili do čela krajské kandidátky Radka Nejezchleba

Radek Nejezchleb , Autor: Archiv

Radek Nejezchleb     Autor: Archiv

JIŽNÍ ČECHY - Kandidátku komunistů ve volbách do zastupitelstva Jihočeského kraje povede pětačtyřicetiletý Radek Nejezchleb, zaměstnanec Českých drah a předseda okresního výboru KSČM v Jindřichově Hradci. Následuje ho o dva roky mladší Vilém Klapsia, stavební technik a současný krajský zastupitel, který je ze Zdíkova na Prachaticku. Rozhodla o tom krajská konference KSČM, která jednala včera v českobudějovickém Metropolu.

 

V první desítce na kandidátce je sedm zástupců střední generace ve věku od 39 do 48 let, a také sedmička těch, kteří už jako krajští zastupitelé pracovali. Zkušenost budou vnášet do volební kampaně na třetím místě exposlankyně Alena Nohavová z Třeboňska, čtvrtý v pořadí známý starosta Horní Stropnice a předseda krajského klubu zastupitelů Václav Kučera, na páté místo byl delegáty krajské konference umístěn bývalý krajský radní pro školství a kulturu, advokát Tomeš Vytiska z Jindřichohradecka. Z těch mladších už v radě kraje pracovali také Václav Ebert z Tábora a Hana Tůmová ze Strakonicka.

Předsedkyní krajského výboru bude i pro příští dva roky Alena Nohavová. V dubnu se uskuteční XI. sjezd KSČM. Nově ve výkonném výboru strany bude za Jihočechy Tomeš Vytiska.

Diskuse k článku - 12 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky |  1 2 Starší příspěvky »
 • Miroslav Calta 

  Reagovat

   

  Je treba aby tahle bolsevicka verbez tahla do haje!!!

  Vloženo 9.2.2020 22:08:29

  • Iva 

   Reagovat

    

   Calto,prosím, máš přednost !

   Vloženo 10.2.2020 06:23:42

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  KÚ jsou komunistický přežitek. Stát pošlapává i své vlastní zákony. To, že lidé trvají na svém zákonném právu, nazývá málem zločinem. Léta čekáme, než stát konečně začne dodržovat své vlastní zákony. Po pádu komunismu jsme se s tímto totalitním kriminálním systémem nevypořádali. Po všech těch komunistických zločinech dále „působí“. Sametová revoluce v roce 1989 bylo vlastně pouze předání komunistické moci opět komunistům, vyloučených ze strany v roce 1968

  Vloženo 9.2.2020 21:57:03

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Kecáš nesmysly

   Vloženo 10.2.2020 07:32:23

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    I někteří představitelé justice, kteří byli významnými komunistickými propagátory před rokem devadesát dnes tvrdí, že jde o pouhé pochybení. Já jsem soudce, to nemá žádný vliv a podobně. Právě tito lidé, jak se na mnoha kauzách ukazuje, dokážou soudit velmi zvláštně, a to bohužel dodnes.

    Vloženo 10.2.2020 08:32:39

« Novější příspěvky |  1 2 Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace